Preskočiť na obsah
Patrik Šofránko

Stavebníctvo

Patrik Šofránko

Zemné práce

Obec
Letanovce
Od roku
2024
IČO
56 453 671

Patrik Šofránko

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
053 13 Letanovce
Na trhu od
1. septembra 2024
IČO
56 453 671
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 43.12)
Zemné práce

Podnikanie v číslach

2
roky na trhu
2024
rok vzniku
6
položiek predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Patrik Šofránko

Patrik Šofránko – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Letanovce. Podniká od 1. septembra 2024.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Zemné práce“ (43.12). Predmet podnikania tvorí 6 položiek, napríklad prípravné práce k realizácii stavby, dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov a maloobchod a veľkoobchod.

Základné údaje

Obchodné meno
Patrik Šofránko
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
56 453 671
Dátum vzniku
1. septembra 2024
Miesto podnikania
053 13 Letanovce
Živnostenský register
Okresný úrad Spišská Nová Ves, vložka č. 860-32426
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 43.12)
Zemné práce

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Patrik Šofránko zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 6 položiek.

  • Prípravné práce k realizácii stavby

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Pracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy

  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov

  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Patrik Šofránko?

Miesto podnikania je v obci 053 13 Letanovce.

Čím sa Patrik Šofránko zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Zemné práce“ (43.12). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: prípravné práce k realizácii stavby; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; maloobchod a veľkoobchod; pracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých….

Aké je IČO – Patrik Šofránko?

IČO je 56 453 671.

Odkedy podniká Patrik Šofránko?

Podnikanie začalo 1. septembra 2024. Na trhu pôsobí 2 roky.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Patrik Šofránko podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese patrik-sofranko.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.